توربین بخار
توربین بخار TAGFA TURBINE

توربین بخار یکی از پرکاربردترین گرداننده ها جهت به حرکت درآوردن تجهیزات مختلفی مانند پمپ ، کمپرسور، فن و دیگر تجهیزات دوار می باشد. شرکت تجهیزگستران فلات آریایی ، سازنده توربین بخار مطابق با استاندارد API-611 می باشد. در واقع، به منظور ساخت توربین بخار کارآمد و قابل اعتماد با گزینه طراحی انعطاف پذیر برای پاسخگویی به شرایط مختلف مصرف انرژی و بخار، این شرکت طراحی و ساخت TAGFA TURBINE را با توجه به نیاز مشتری انجام میدهد.

نرم افزار اختصاصی این شرکت که توسط نرم افزار MATLAB تهیه شده است، خصوصیات ترمودینامیکی و مشخصات کلی ابعادی را محاسبه می کند و پس از تحلیل و بهینه سازی توسط نرم افزار ANSYS CFX و مدلسازی در نرم افزار CATIA ، نقشه های ساخت تهیه می گردند.

فرآیند ساخت تحت نظارت کارشناسان مجرب این شرکت و بر اساس سیستم نظارت کیفی ISO 9001 و مطابق با استانداردAPI-611 انجام می گردد. همچنین امکان ارائه تمامی سیستم های ابزار دقیق و سیستم های کنترلی هوشمند مطابق با نیاز مشتری نیز وجود دارد.

توربین بخار تک مرحله ای شرکت تجهیز گستران فلات آریایی ، در چهار سایز و آپشن های مختلف، جهت انطباق با شرایط بخار موجود و کاربرد مورد نظر، از توان (20 کیلووات تا 1200 کیلووات)طراحی و ساخته می شود.

کاربردها

  • سیستم محرکه پمپ ، فن ، کمپرسور ، ژنراتور و غیره.
  • موارد استفاده در صنعت نفت و گاز ، پتروشیمی ، شیمیایی ،نیروگاهی، سیمان، فولاد ، کاغذ ، شکر ، غذایی ، دارویی ، دریایی ، روغن های خوراکی و غیره.
  • محدوده کاری (20 کیلووات تا 1200 کیلووات)
  • حداکثر سرعت چرخش تا 5600 دور در دقیقه
  • حداکثر فشار ورودی ۴۸ بار (psi 700)
  • حداکثر دمای ورودی ۴۰۰ درجه سانتیگراد (۷۵۲ درجه فارنهایت)

قابلیت رقابت توربین بخار این شرکت با نمونه های مشابه خارجی ، گارانتی مطمئن و خدمات پس از فروش به موقع در کنار مشاوره های راهبردی و تخصصی از دیگر مزایای استفاده از محصولات این شرکت می باشد. این شرکت بر اساس نیاز واحدهای فرآیندی و صنایع مختلف، مجموعه ای از توربین های بخاربا ظرفیت های مختلف را برای انتخاب در دسترس قرارداده است. کلیه این مدل ها و مشخصات نمایش داده شده بر اساس استاندارد API-611 می باشد. همچنین در حالتهای خاص ، تغییر در این مشخصات جهت رفع نیاز مشتری امکان پذیر می باشد.