درباره ما

تاریخچه شرکت

تجهیز گستران فلات آریایی

شرکت تجهیز گستران فلات آریایی، در سال 1398 فعالیت خود را در محدوده چهاردانگه و با در اختیار داشتن بیش از 10 کارگاه مجهز به آخرین تجهیزات بروز در حوزه تجهیزات دوار از جمله توربین های بخار، توربین های گازی، پمپ ها و کمپرسورهای گریز از مرکز، با هدف خدمت رسانی به صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی و نیروگاهی آغاز کرد.

این شرکت در حال حاضر گامهای جدیدی را در ارائه خدمات مهندسی در زمینه تعمیرات کارگاهی و میدانی، ساخت و نصب و راه اندازی تجهیزات دوار از جمله توربینهای بخار و توربین های گازی، پمپ ها و کمپرسورهای گریز از مرکز برداشته است. تلاش این شرکت همواره حرکت در راستای اعتلای صنایع داخلی و همکاری با هم پایان داخلی و خارجی خود می باشد.

معرفی شرکت

شرکت تجهیز گستران فلات آریایی ( TAGFA) مصمم است با پشتوانه نیروی های با تجربه، متخصص و توانمند خود در زمینه ساخت تجهیزات دوار و بکارگیری تکنولوژی های نوین، محصولات خود را با بهترین کیفیت در بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند و شایستگی رقابت خود را با شرکت های همتا به عرصه ظهور گذارد.

حرکت در راستای دستیابی به حداکثر کیفیت، تامین رضایتمندی مشتریان و نیاز ذینفعان، استفاده از فن آوری های نوین در تجهیزات دوار، خدمت رسانی به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع فولاد، صنایع غذایی می باشد.

با پایبندی به بهبود مستمر، تعهد به پایش و اندازه گیری اهداف میتوانیم توانمندی و کیفیت مجموعه را تضمین نموده و همگام با مسولین محترم و تلاشگر کشور گامی موثر در جهت شکوفایی صنایع داخلی برداریم. این شرکت با تکیه بر اصل "ما میتوانیم" موارد ذیل را سرلوحه کار خود قرار داده است.

  • ارائه محصولات و خدمات مطابق با استاندارد های بروز جهانی و با دقت بالا
  • تامین رضایت مشتریان از طریق ارائه محصولات مطابق با نیاز مشتریان و استانداردهای بروز جهانی
  • نوآوری در ارائه محصولات و هوشمندی در کار
  • ترویج فرهنگ خودباوری، خود کنترلی و خود کفایی به منظور ارائه محصولات داخلی با بهترین کیفیت و قابل رقابت در بازارهای داخلی و بین المللی
  • بکارگیری تجهیزات مناسب و پیشرفته در راستای افزایش دقت و درستی نتایج آزمون ها در بازرسی محصولات